Пошук по сайту

Календарь

Март 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Янв    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Облако меток

Ссылки

Сайт корпораціі «Укрелектотранс»

Автор admin, рубрики: Діяльність Корпорації

Вітаємо Вас на web-сайті корпорації підприємств міського електротранспорту України  «Укрелектротранс».

 

Сподіваємося, що відвідавши наш сайт Ви зможете отримати корисну  інформацію щодо міського електротранспорту в Україні (трамвай, тролейбус) та обов’язково неодноразово повернетесь до нього знову, оскільки розміщена на сайті інформація постійно оновлюється та поповнюється.

 

Зміст сайту

 

Сайт має такі сторінки:

 

  1. Головна – на цій сторінці розміщуються матеріали щодо діяльності корпорації, світові та всеукраїнські новини, що стосуються міського електротранспорту, інформація щодо новин на міському електротранспорті в регіонах України.
  2. Про корпорацію – розміщена інформація про корпорацію підприємств міського електротранспорту України «Укрелектротранс», її статут, а також коротка інформація про кожного із членів корпорації.
  3. Аналітична інформація – містить інформаційно-аналітичні матеріали, що стосуються фінансово-експлуатаційної діяльності підприємств міського електротранспорту.
  4. Документи – інформує про наявну законодавчо-нормативну базу, яка діє у сфері міського електротранспорту, дозволяє ознайомитися зі змістом цих документів.
  5. Технології – знайомить відвідувачів сайту з технічними та технологічними новинами на міському електротранспорті, в організації руху та здійсненні пасажирських перевезень міським громадським транспортом.
  6. Об’єкти МЕТ – інформує про об’єкти міського електротранспорту, кількісний та якісний склад трамвайних вагонів та тролейбусних машин у містах України.
  7. Контакти – містить контактну інформацію щодо кожного підприємства-члена корпорації.

 

Залиште коментар:5 + семь =