Пошук по сайту

Календарь

Апрель 2017
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Мар    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Облако меток

Ссылки

ПЕРЕМОЖЦІ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ НА КРАЩЕ ПІДПРИЄМСТВО МІСЬКОГО ЕЛЕКТРОТРАНСПОРТУ за підсумками IV кварталу 2016 року

Автор Nikolay, рубрики: Діяльність Корпорації

Корпорацією підприємств міського електротранспорту України «Укрелектротранс» та ЦК Профспілки працівників житлово-комунального господарства, місцевої промисловості, побутового обслуговування населення України підведено підсумки Всеукраїнського конкурсу на краще підприємство міського електротранспорту у ІV кварталі 2016 року. В конкурсі взяли участь 15 експлуатаційних підприємств.

За результатами розгляду показників роботи колективів підприємств конкурсна комісія встановила переможців Всеукраїнського конкурсу:

Серед підприємств першої групи:

Перше  місце  —  КП «Вінницька транспортна компанія»

керівник підприємства Луценко Михайло Петрович;

голова  профкому         Любива  Наталія  Петрівна ;

Друге місце    а) КП «Житомирське трамвайно-тролейбусне управління»

керівник підприємства Нечуйвітер Андрій Володимирович;

голова профкому           Котенко Олег Васильович;

б) МКП «Дніпровський електротранспорт»

керівник підприємства Кобець Володимир Вікторович;

голова профкому           Воліна Олена Василівна;

Третє  місце  —  ЗКПМЕТ «Запоріжелектротранс»  

керівник підприємства Папач Юрій Володимирович;

голова профкому          Дрига Світлана Григорівна;

Серед  підприємств другої групи:

Перше  місце    а) КП «Рівнеелектроавтотранс» Рівненської міської ради

керівник підприємства Ткачук Валентин Миколайович;

голова профкому           Кушнірук Валентина Іванівна;

 б)  КП «Чернівецьке тролейбусне управління»

керівник підприємства Іванічек  Іван Антонович

голова  профкому         Дєдул  Ірина  Сергіївна ;

Друге місце     —     Хмельницьке КП «Електротранс»

керівник підприємства Паламарчук  Віктор  Анатолійович

голова профкому           Глазюк Анатолій Прокопович;

Третє  місце        а) «Кременчуцьке тролейбусне управління»

керівник підприємства Вертюх Олександр Миколайович;

голова профкому           Дитюк Ірина Ізяславна;

                           б) КП «Маріупольське трамвайно-тролейбусне управління»

керівник підприємства Донєв Віталій Гнатович;

голова  профкому         Добренька Людмила Вікторівна;

Серед  підприємств третьої групи:

Перше місце    а)  КП «Бахмутелектротранс»

керівник підприємства  Капарунін Володимир Миколайович;

голова профкому           Гончаров Василь Миколайович;

б)  КП «Краматорське трамвайно-тролейбусне управління»

в.о. керівника підприємства   Соловей Сергій Вікторович;

голова профкому                     Засядько Олена Євгеніївна;

Друге місце   —  КП «Словянське тролейбусне управління»

керівник підприємства Іванченко Сергій Васильович

голова профкому          Різник Григорій Павлович;

Третє місце  — КП «Конотопське трамвайне управління»

керівник підприємства Жмуд Юрій Володимирович;

голова профкому          Кузько Наталія Петрівна. 

Залиште коментар:



− два = 2