Пошук по сайту

Календарь

Январь 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Дек    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

Облако меток

Ссылки

Тематична конференція корпорації «Укрелектротранс»

Автор Nikolay, рубрики: Діяльність Корпорації

23 лютого 2017 року в місті Харкові відбулася конференція корпорації підприємств міського електротранспорту «Укрелектротранс» на тему: «Практичні аспекти  впровадження сучасних автоматизованих систем оплати та обліку проїзду в міському пасажирському міському транспорті. Нормативно-правове, організаційне та технічне забезпечення».

Учасники конференції

У роботі конференції взяли участь представники підприємств і організацій членів корпорації «Укрелектротранс», органів місцевого самоврядування, Міністерства інфраструктури України а також ряду іноземних та вітчизняних компаній.

Один з робочих моментів конференції

В ході роботи конференції її учасники обговорили механізм та шляхи прискорення реалізації на місцевому рівнім положень Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо впровадження автоматизованої системи оплати проїзду в міському пасажирському транспорті».

     

Фрагменти експозиції технічних систем компанії “ЛОТ»

Учасники конференції ознайомилися з досвідом впровадження автоматизованої системи оплати проїзду в міському пасажирському транспорті в містах Вінниці, Львові, Тернополі та Харкові, а також мали нагоду ознайомитися з пропозиціями програмного та технічного забезпечення  компаній «ЛОТ» (м.Харків), «Iris» (Німеччина), «Visa», «Гексагон Україна» (м. Київ), асоціації «Каліпсо», ТОВ «КС-МЕХАТРОНІКС» (м. Київ) та ПриватБанку (м. Дніпро).

Під час «Круглого столу», який було проведено в рамках роботи конференції, представники міст що вже запроваджують автоматизованої системи оплати проїзду в міському пасажирському транспорті (Вінниці, Львова, Тернополя та Харкова) відповіли на численні запитання  та поділилися з присутніми своїм досвідом, а також обговорили завдання, які необхідно вирішувати центральним та місцевим органам виконавчої влади для прискорення реалізації таких систем.

Учасниками конференції також було прийнято звернення до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України стосовно скасування пільгового тарифу на електроенергію для підприємств міського електротранспорту.

Залиште коментар:+ шесть = 10