Пошук по сайту

Календарь

Январь 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Дек    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

Облако меток

Ссылки

Відстоюємо інтереси міського електротранспорту

Автор Nikolay, рубрики: Діяльність Корпорації

У грудні місяці минулого року корпорація «Укрелектротранс» спільно з ЦК Профспілки працівників житлово-комунального господарства, місцевої промисловості, побутового обслуговування населення України звернулися до Прем’єр-міністра України В.Б. Гройсмана щодо тарифів на електроенергію для міського електротранспорту.

У лютому місяці поточного року направлено спільне звернення керівників підприємств міського електротранспорту до Президента України, Верховної Ради України та Прем’єр-міністра України стосовно  встановлення пільгового тарифу на електроенергію для міського електротранспорту.

Для вирішення проблемних питань функціонування міського електротранспорту зокрема і питань встановлення пільгових тарифів на електроенергію Корпорація також співпрацює з Асоціацією міст України.

Так 21 березня 2017 року відбулося засідання правління Асоціації міст України за участю Прем’єр-міністра України В.Б. Гройсмана та інших членів уряду на якому обговорювалися і питання тарифів на електроенергію для міського електротранспорту.

Асоціація міст України запропонувала Прем’єр-міністру України встановити пільгові тарифи на електричну енергію для потреб міського електротранспорту та зовнішнього освітлення, а також розробити на державному рівні програму енергоефективності у сферах зовнішнього освітлення населених пунктів і міського електричного транспорту. Під час зазначеного засідання Голова Асоціації міст України Віталій Кличко заявив: «Одне з важливих питань із яким зіткнулися міста – підвищення тарифів на електроенергію для забезпечення зовнішнього освітлення та роботи міського електротранспорту. Вартість електроенергії для міського транспорту зросла на 2016 рік на 40%, а на 2017 – на 73% що є критичним. Тільки у Києві метрополітен отримав додаткову субсидію з бюджету міста на 800 млн, а «Київпастранс» – 700 млн.»

Голова Асоціації міст України Віталій Кличко також наголосив, що місцеві бюджети таким чином поставлені в умови, що змушують суттєво збільшити витрати на зовнішнє освітлення та міський електротранспорт за рахунок скорочення інших витрат, або скоротити чи припинити надання відповідних послуг.

Залиште коментар:2 × пять =