Пошук по сайту

Календарь

Август 2017
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Июн    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  

Облако меток

Ссылки

Відбулася конференція корпорації «Укрелектротранс»

Автор Nikolay, рубрики: Діяльність Корпорації

22 червня 2016 року у м. Херсоні відбулася конференція корпорації «Укрелектротранс» на тему «Удосконалення роботи підприємств міського електротранспорту в сучасних умовах».

У роботі конференції взяли участь представники 25 підприємств-членів Корпорації.

           Робочий момент конференції

Учасників конференції привітав Херсонський міський голова Миколаєнко В.В.

                 Вітальне слово Херсонського міського голови Миколаєнка В.В.

На конференції виступили:

директор МКП «Херсонелектротранс» Устинов Є.О., генеральний директор КП «Вінницька транспортна компанія» Луценко М.П., начальник КП «Чернівецьке тролейбусне управління» Іванічек І.А., головний інженер КП Білоцерківської міської ради «Тролейбусне управління» Кайряк М.С., член Ради юристів корпорації, головний юрисконсульт – начальник  юридично-договірного відділу ЗКПМЕ «Запоріжелектротранс» Кузьміна В. О., представник   Німецької компанії HANNING & KAHL GmbH & Co KG  пан Бернард Вотсмайер (A. Bernhard Votsmeier), керівник ТОВ «ДІ ЕЛКОМ» Карий М.О., представник ТОВ «СІМБОЛ СИСТЕМС» О. Терлецький, представник компанії «Дніпровський завод стрілок» В. Дрогайцев.

В ході конференції її учасники ознайомилися з досвідом взаємодії КП «Херсонелектротранс» з органами місцевого самоврядування для вирішення питань стабілізації і розвитку підприємства, з результатами проведення транспортної реформи у місті Вінниці та її позитивним впливом на експлуатаційно-економічні показники КП «Вінницька транспортна компанія», досягненнями КП «Чернівецьке тролейбусне управління» з економічного та технічного розвитку підприємства та досвідом міста Біла Церква з залучення інвестицій у впровадження електронного квитка в та його влив на фінансово-економічні показники КП  «Тролейбусне управління».

Учасники конференції також ознайомилися з німецькими технологіями застосування стрілочних переводів та їх електрифікації, пропозиціями Дніпровського заводу стрілок щодо трамвайного стрілочного переводу з гнучкими вістряками, модернізацією тролейбусів з використанням дизельної установки у м. Кривому Розі, а також пропозиціями ТОВ «СІМБОЛ СИСТЕМС» стосовно впровадження  автоматизованої системи оплати проїзду FarePlus в міському електричному транспорті.

В рамках програми конференції її учасники ознайомилися з виробничою та соціальною інфраструктурою КП «Херсонелектротранс».

Залиште коментар:+ 6 = одиннадцать