Пошук по сайту

Календарь

Декабрь 2017
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Ноя    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Облако меток

Ссылки

ПЕРЕМОЖЦІ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ НА КРАЩЕ ПІДПРИЄМСТВО МІСЬКОГО ЕЛЕКТРОТРАНСПОРТУ УКРАЇНИ

Автор Nikolay, рубрики: Діяльність Корпорації

Корпорацією підприємств міського електротранспорту України «Укрелектротранс» та ЦК Профспілки працівників житлово-комунального господарства, місцевої промисловості, побутового обслуговування населення України підведено підсумки Всеукраїнського конкурсу на краще підприємство міського електротранспорту у ІІІ кварталі 2017 року. В конкурсі взяли участь 23 експлуатаційних підприємства.

За результатами розгляду показників роботи колективів підприємств конкурсна комісія встановила переможців Всеукраїнського конкурсу:

Серед підприємств першої групи:

Перше  місце  — а) КП «Вінницька транспортна компанія»

керівник підприємства Луценко Михайло Петрович;

голова  профкому         Любива  Наталія  Петрівна ;

б) КП «Одесміськелектротранс»

керівник підприємства Жеман Дмитро Олександрович

голова  профкому         Колесник Андрій Васильович

Друге місце  —  КП «Житомирське трамвайно-тролейбусне управління»

керівник підприємства Нечуйвітер Андрій Володимирович;

голова профкому           Котенко Олег Васильович;

Третє  місце  —  а) МКП «Дніпровський електротранспорт»

           керівник підприємства Кобець Володимир Вікторович;

голова профкому           Воліна Олена Василівна;

                           б) ЗКПМЕТ «Запоріжелектротранс»  

керівник підприємства Папач Юрій Володимирович;

голова профкому          Дрига Світлана Григорівна;

Серед  підприємств другої групи:

Перше  місце  —  а) КП «Кременчуцьке тролейбусне управління»

керівник підприємства Вертюх Олександр Миколайович;

голова профкому           Дитюк Ірина Ізяславна;

  б) КП «Чернівецьке тролейбусне управління»

керівник підприємства Іванічек  Іван Антонович;

голова  профкому         Дєдул  Ірина  Сергіївна ;

Друге місце  —     КП «Рівнеелектроавтотранс» Рівненської міської ради

керівник підприємства Ткачук Валентин Миколайович;

голова профкому           Кушнірук Валентина Іванівна;              

Третє  місце   —  а) КП «Тернопільелектротранс»

  керівник підприємства Мастюх Андрій Павлович;

голова профкому           Гільтай Світлана Володимирівна;

                              б) Хмельницьке КП «Електротранс»

керівник підприємства Паламарчук  Віктор  Анатолійович;

голова профкому           Глазюк Анатолій Прокопович;

Серед  підприємств третьої групи:

Перше місце   —  а) КП «Краматорське трамвайно-тролейбусне управління»

в.о. керівника підприємства Соловей Сергій Вікторович;

голова профкому                     Засядько Олена Євгеніївна;

                             б) КП «Словянське тролейбусне управління»

керівник підприємства Іванченко Сергій Васильович;

голова профкому          Різник Григорій Павлович;

Друге місце   —    МКП «Херсонелектротранс»

керівник підприємства Устинов Єгор Олександрович;

голова профкому           Шубін Костянтин Сергійович;

Третє місце  —  а) КП «Бахмутелектротранс»

керівник підприємства Капарунін Володимир Миколайович;

голова профкому          Гончаров Василь Миколайович;

                          б) КП «Електротранс» Кіровоградської міської ради

         керівник підприємства Луценко Олександр Володимирович;

голова профкому          Крупенко Марина Віталіївна.

Залиште коментар:



× 3 = восемнадцать