Пошук по сайту

Календарь

Февраль 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Янв    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728  

Облако меток

Ссылки

Відбулася конференція корпорації «Укрелектротранс» у м. Вінниці

Автор Nikolay, рубрики: Діяльність Корпорації

7 червня 218 року в місті Вінниці на базі комунального підприємства «Вінницька транспортна компанія» відбулася конференція підприємств міського електротранспорту України на тему: «Шляхи покращення якості міських пасажироперевезень в сучасних умовах. Досвід, проблеми та перспективи».

Учасники конференції у залі засідання

У роботі конференції взяли участь представники 33 підприємств і організацій членів корпорації «Укрелектротранс».

Учасників конференції привітав заступник міського голови м. Вінниці Форманюк М.В.

У ході роботи конференції представники підприємств міського електротранспорту України ознайомилися з напрацюваннями електротранспортників Вінниці в організації транспортного обслуговування мешканців та гостей міста, з розвитком виробничої бази підприємства,  утриманням транспортної інфраструктури, оновленням і модернізацією рухомого складу, колійного та енергетичного господарства з використанням новітніх технологій, а також з результатами впровадження договірних взаємовідносин між КП «Вінницька транспортна компанія» та міською владою.

Виступ генерального директора КП «Вінницька транспортна компанія» Луценка М.П.

Перед учасниками заходу виступили представники Вінниці, Тернополя та Харкова з інформацією щодо досвіду впровадження безготівкових засобів оплати проїзду, обліку пільгового пасажиропотоку, стану підготовки та напрацювань з впровадження монетизації пільг на проїзд у міському громадському транспорті.

Учасникам конференції також була презентована продукція та послуги, які надаються експлуатаційним підприємствам міського електротранспорту членами корпорації ТОВ «КС-МЕХАТРОНІКС», ТОВ «Торговий дім «ЛІТАН», ТОВ «СВІДІС Україна», ТОВ «Політехносервіс» та Харківським національним університетом міського господарства ім. О.М. Бекетова.

Залиште коментар:пять + 2 =