Пошук по сайту

Календарь

Февраль 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Янв    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728  

Облако меток

Ссылки

Відбулася чергова тематична конференція корпорації «Укрелектротранс» у м. Харкові

Автор Nikolay, рубрики: Діяльність Корпорації

12 липня 2018 року корпорація «Укрелектротранс» спільно з ТОВ «РС ІНЖЕНЕРІНГ» провели в місті Харкові конференцію на тему: «Інфраструктура міського електричного транспорту. Розвиток, удосконалення, належне утримання».

У роботі конференції взяли участь 63 представники від підприємств і організацій з України, а також Латвії, Німеччини, Польщі, Словаччини та Чехії.

Учасників конференції привітали заступник міського голови м. Харкова Водовозов Є.Н.

Учасниками конференції були розглянуті питання щодо сучасних тенденцій і новітніх технологій розвитку трамвайного колійного господарства та систем енергозабезпечення міського електротранспорту.

Учасники заходу також мали можливість детально ознайомитися з новітніми безбаластними технологіями будівництва трамвайної колії у м. Харкові з використанням матеріалів фірми «EMEA SIKA AG» (Цюріх, Швейцарія), з досвідом роботи системи приводів до стрілочних переводів виробництва Німецької компанії «HANNING & KAHL GmbH & Co KG», а також досвідом впровадження в Україні трамвайних стрілочних переводів з поворотними та гнучкими вістряками і трамвайних колій із застосуванням монолітних конструкцій.

Крім того учасники конференції були поінформовані щодо вимог Європейських стандартів до трамвайних колій і енергозабезпечення міського електротранспорту, сучасних тенденцій у будівництві  і реконструкції тягових підстанцій міського електротранспорту, ознайомилися з можливостями моделювання і оптимізації систем електропостачання трамваїв і тролейбусів з допомогою технологій фірми «Simens», підвісними системами контактної мережі виробництва фірми «Elektroline» (Чехія) та контактними опорами виробництва фірми «ELV Produkt» (Словаччина), які  застосовуються на міському електротранспорті Європейських міст.

Відбулося також засідання Науково-технічної ради корпорації «Укрелектротранс».

Рішення Науково-технічної ради корпорації Укрелектротранс

Залиште коментар:5 + семь =