Пошук по сайту

Календарь

Ноябрь 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Сен    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Облако меток

Ссылки

ПЕРЕМОЖЦІ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ НА КРАЩЕ ПІДПРИЄМСТВО МІСЬКОГО ЕЛЕКТРОТРАНСПОРТУ УКРАЇНИ у ІІ кварталі 2018 року

Автор Nikolay, рубрики: Діяльність Корпорації

Корпорацією підприємств міського електротранспорту України «Укрелектротранс» та ЦК Профспілки працівників житлово-комунального господарства, місцевої промисловості, побутового обслуговування населення України підведено підсумки Всеукраїнського конкурсу на краще підприємство міського електротранспорту у ІІ кварталі 2018 року. В конкурсі взяли участь 19 експлуатаційних підприємств.

За результатами розгляду показників роботи колективів підприємств конкурсна комісія встановила переможців Всеукраїнського конкурсу:

Серед підприємств першої групи:

Перше  місце  — а) КП «Вінницька транспортна компанія»

керівник підприємства Луценко Михайло Петрович;

голова  профкому         Любива  Наталія  Петрівна ;

б) КП «Одесміськелектротранс»

керівник підприємства Жеман Дмитро Олександрович

голова  профкому         Новіков Валерій Симонович

Друге місце  —   КП «Житомирське трамвайно-тролейбусне управління»

в.о. керівника підприємства Таможський Олег Валентинович;

голова профкому           Котенко Олег Васил

Третє  місце  —  а) КП «Дніпровський електротранспорт»

                           керівник підприємства Кобець Володимир Вікторович;

голова профкому           Воліна Олена Василівна;

                            б) ЗКПМЕТ «Запоріжелектротранс»  

керівник підприємства Папач Юрій Володимирович;

голова профкому          Дрига Світлана Григорівна;

  Серед  підприємств другої групи:

Перше  місце  —    КП «Рівнеелектроавтотранс» Рівненської міської ради

керівник підприємства Ткачук Валентин Миколайович;

голова профкому           Кушнірук Валентина Іванівна;              

Друге місце  —   а) КП «Кременчуцьке тролейбусне управління»

керівник підприємства Вертюх Олександр Миколайович;

голова профкому           Дитюк Ірина Ізяславна;

б)  Хмельницьке КП «Електротранс»

керівник підприємства Паламарчук  Віктор  Анатолійович;

голова профкому           Глазюк Анатолій Прокопович;

Третє  місце   —  а) КП «Маріупольське трамвайно-тролейбусне управління»

                                керівник підприємства Донєв Віталій Гнатович

голова профкому          Добренька Людмила Василівна

                            б) КП «Тернопільелектротранс»

  керівник підприємства Мастюх Андрій Павлович;

голова профкому           Гільтай Світлана Володимирівна;

Серед  підприємств третьої групи:

Перше місце   —  а) КП «Електротранс» міської ради Кропивницького

                                керівник підприємства Луценко Олександр Володимирович;

голова профкому          Крупенко Марина Віталіївна;

                             б) КП «Краматорське трамвайно-тролейбусне управління»

керівник підприємства Бондаренко Володимир Дмитрович;

голова профкому          Ягодка Майя Олександрівна;

Друге місце   —      КП «Словянське тролейбусне управління»

керівник підприємства Іванченко Сергій Васильович;

голова профкому          Різник Григорій Павлович;

Третє місце  —       КП «Бахмутелектротранс»

керівник підприємства Капарунін Володимир Миколайович;

голова профкому          Гончаров Василь Миколайович;

Залиште коментар:



+ два = 3