Пошук по сайту

Календарь

Февраль 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Янв    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728  

Облако меток

Ссылки

XXХIV конференція корпорації «Укрелектротранс»

Автор Nikolay, рубрики: Діяльність Корпорації

13 вересня 2018 року у м. Одесі відбулася XXХІV конференція корпорації «Укрелектротранс». У роботі конференції взяли участь представники 33 підприємств-членів Корпорації, Міністерства інфраструктури України та Київської міської профспілки працівників комунального транспорту, транспортної інфраструктури та безпеки руху.

Учасників конференції привітав заступник Одеського міського голови Андрій Котляр. Присутні заслухали звіт генерального директора Володимира Вірченка про діяльність корпорації у звітному періоді та ознайомилися з результатами аналізу експлуатаційно-фінансової діяльності підприємств міського електротранспорту України за 2013 – 2018 роки.

Робочий момент конференції

Голова Ревізійної комісії корпорації Олександр Вертюх поінформував присутніх про результати фінансово-економічної діяльності корпорації у звітному періоді.

Про стан реалізації державної політики у сфері міського електротранспорту присутніх поінформував начальник Відділу розвитку міського електричного транспорту Департаменту стратегічного розвитку дорожнього ринку та автомобільних перевезень Міністерства інфраструктури України Віктор Гриценко.

Учасники конференції затвердили рішення Ради корпорації про прийняття до складу корпорації «Укрелектротранс» товариств з обмеженою відповідальністю «Спецбуддорпроект та «Електротрансбуд» (м. Київ).

Конференцією визначені завдання щодо подальшої діяльності корпорації на наступний період. Учасники конференції були поінформовані про нову продукцію і послуги для потреб експлуатаційних підприємств міського електротранспорту від ТОВ «Торговий дім «ЛІТАН», компаніїї «Сіка Україна», ТОВ «ДАК-Енергетика» та ПАО «Плутон».

Під час конференції її учасники ознайомилися з продукцією вагоноремонтних майстерень та відвідали музей історії міського електротранспорту м. Одеси, створений нещодавно колективом КП «Одесміськелектротранс».

Трамвайний вагон «Одісей»

Конференцією було одноголосно прийнято рішення:

Рішення ХХХІV конференції корпорації Укрелектротранс

Залиште коментар:девять − = 7