Пошук по сайту

Календарь

Март 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Янв    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Облако меток

Ссылки

Відбулася семінар-нарада корпорації «Укрелектротранс» у м. Івано-Франківську

Автор Nikolay, рубрики: Діяльність Корпорації

19 — 21 грудняня 2018 року в місті Івано-Франківську на базі комунального підприємства «Електроавтотранс» відбулася семінар-нарада підприємств міського електротранспорту України на тему: «Шляхи вдосконалення транспортних послуг міським електротранспортом в умовах конкуренції на ринку міських пасажироперевезень».

У роботі семінар-наради взяли участь представники 34 підприємств і організацій членів корпорації «Укрелектротранс».

 

Учасників привітав міський голова м. Івано-Франківська Руслан Романович Марцінків.

Марцінків Р.Р.

 

З досвідом органів місцевого самоврядування м. Івано-Франківська щодо організації та координації міських пасажироперевезень представників підприємств міського електротранспорту України ознайомив перший заступник міського голови Микола Іванович Вітенко.

 

Вітченко М.І.

Директор комунального підприємства «Електроавтотранс» Віталій Юрійович Голутяк ознайомив учасників семінар-наради з Програмою розвитку комунального транспорту м. Івано-Франківська, з виробничою базою підприємства,  оновленням і модернізацією рухомого складу та енергетичного господарства з використанням новітніх технологій, а також з результатами впровадження договірних взаємовідносин між КП «Електроавтотранс» та міською владою.

Голутяк В.Ю.

У ході роботи семінар-наради її учасників було також ознайомлено зі станом та перспективами впровадження електронного квитка в м. Івано-Франківську, проблемами що виникли на шляху реалізації цього проекту та за участю присутніх обговорено шляхи вирішення загальних для всіх підприємств проблемних питань реалізації електронного збору та обліку оплати проїзду.

Учасникам семінар-наради також була презентована продукція та послуги, які надаються експлуатаційним підприємствам міського електротранспорту членами корпорації ТОВ «ДАК-Енергетика» та  приватним підприємством «ВСТ».

Залиште коментар:+ 5 = тринадцать