Пошук по сайту

Календарь

Март 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Янв    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Облако меток

Ссылки

ПЕРЕМОЖЦІ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ НА КРАЩЕ ПІДПРИЄМСТВО МІСЬКОГО ЕЛЕКТРОТРАНСПОРТУ УКРАЇНИ у ІV кварталі 2018 року

Автор Nikolay, рубрики: Діяльність Корпорації

Корпорацією підприємств міського електротранспорту України «Укрелектротранс» та ЦК Профспілки працівників житлово-комунального господарства, місцевої промисловості, побутового обслуговування населення України підведено підсумки Всеукраїнського конкурсу на краще підприємство міського електротранспорту у ІV кварталі 2018 року. В конкурсі взяли участь 20 експлуатаційних підприємств.

За результатами розгляду показників роботи колективів підприємств конкурсна комісія встановила переможців Всеукраїнського конкурсу:

Серед підприємств першої групи:

Перше  місце: а) КП «Вінницька транспортна компанія»

 керівник підприємства Луценко Михайло Петрович;

голова  профкому         Любива  Наталія  Петрівна ;

б) КП «Одесміськелектротранс»

керівник підприємства Жеман Дмитро Олександрович;

голова  профкому         Новіков Валерій Симонович;

Друге місце:    КП «Житомирське трамвайно-тролейбусне управління»

керівник підприємства Демчик Євгеній Олександрович;

голова профкому           Котенко Олег Васильович;

Третє  місце:  а)  ЗКПМЕТ «Запоріжелектротранс»  

керівник підприємства Папач Юрій Володимирович;

голова профкому          Дрига Світлана Григорівна;

                         б) КП «Дніпровський електротранспорт» Дніпровської міської ради

керівник підприємства Кобець Володимир Вікторович;

голова профкому          Воліна Олена Василівна;

              Серед  підприємств другої групи:

Перше  місце:    КП «Чернівецьке тролейбусне управління»

в.о. керівника підприємства Олексюк Михайло Георгійович;

голова профкому                   Дєдул Ірина Сергіївна;

Друге місце:   а) КП «Рівнеелектроавтотранс» Рівненської міської ради

керівник підприємства Ткачук Валентин Миколайович;

голова профкому           Кушнірук Валентина Іванівна;

                         б)  Хмельницьке КП «Електротранс»

керівник підприємства Паламарчук  Віктор  Анатолійович;

голова профкому           Глазюк Анатолій Прокопович;

Третє  місце: а)  КП «Електроавтотранс» Івано-Франківської міської ради

   керівник підприємства Голутяк Віталій Юрійович;

голова профкому          Рабинюк Іван Васильович;

                          б) КП «Кременчуцьке тролейбусне управління»

керівник підприємства Вертюх Олександр Миколайович;

голова профкому           Дитюк Ірина Ізяславна;

                            Серед  підприємств третьої групи:

Перше місце: а) КП «Електротранс» міської ради Кропивницького

                    керівник підприємства Луценко Олександр Володимирович;

голова профкому          Готішан Віталій Георгійович;

                             б) МКП «Херсонелектротранс»

керівник підприємства Устинов Єгор Олександрович;

голова профкому           Шубін Костянтин Сергійович;

Друге місце:  а) КП «Бахмутелектротранс»

керівник підприємства Капарунін Володимир Миколайович;

голова профкому          Гончаров Василь Миколайович;

                            б) КП «Словянське тролейбусне управління»

керівник підприємства Іванченко Сергій Васильович;

голова профкому          Різник Григорій Павлович.

Третє місце:    КП «Краматорське трамвайно-тролейбусне управління»

керівник підприємства Бондаренко Володимир Дмитрович;

голова профкому          Ягодка Майя Олександрівна;

Залиште коментар:



− 5 = ноль